RN731ETTP2342C25
MFR.Part #
RN731ETTP2342C25
JLCPCB Part #
C4251039
Description
-55℃~+155℃ 23.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS