RCS1005F9762CS
MFR.Part #
RCS1005F9762CS
JLCPCB Part #
C4020394
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS