RN731ETTP2800D25
MFR.Part #
RN731ETTP2800D25
JLCPCB Part #
C4020308
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS