SG73P2ATTD6801F
MFR.Part #
SG73P2ATTD6801F
JLCPCB Part #
C4206093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS