RN731ETTP1800D25
MFR.Part #
RN731ETTP1800D25
JLCPCB Part #
C4275341
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS