RK73B2BTTD106G
MFR.Part #
RK73B2BTTD106G
JLCPCB Part #
C2575435
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS