RK73G1JRTTD1820F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1820F
JLCPCB Part #
C7283776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS