RN731ETTP26R4D50
MFR.Part #
RN731ETTP26R4D50
JLCPCB Part #
C4185639
Description
-55℃~+155℃ 26.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS