SG73P2BRTTD1541D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1541D
JLCPCB Part #
C7311503
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS