SG73P2E1RTTD1213F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1213F
JLCPCB Part #
C6295316
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS