SR732BTTDR309D
MFR.Part #
SR732BTTDR309D
JLCPCB Part #
C2601192
Description
-55℃~+150℃ 309mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS