SG73S2BRTTD7501F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD7501F
JLCPCB Part #
C5895252
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS