RN73R1JTTD6191A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD6191A05
JLCPCB Part #
C3917842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS