RK73H3ATTE57R6F
MFR.Part #
RK73H3ATTE57R6F
JLCPCB Part #
C2581803
Description
-55℃~+155℃ 1W 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS