SG73P1EWTTP9R76F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP9R76F
JLCPCB Part #
C4315003
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS