RN73R1JTTD5170F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5170F100
JLCPCB Part #
C4025158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 517Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS