ERJ-U1TJ270U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ270U
JLCPCB Part #
C4022870
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS