SLR1TTE20R0F
MFR.Part #
SLR1TTE20R0F
JLCPCB Part #
C3951735
Description
-55℃~+180℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS