RN731ETTP3441D25
MFR.Part #
RN731ETTP3441D25
JLCPCB Part #
C4258268
Description
-55℃~+155℃ 3.44kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS