RK73H3ATTE5763F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5763F
JLCPCB Part #
C2581631
Description
-55℃~+155℃ 1W 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS