RN73H2ETTD58R3D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD58R3D100
JLCPCB Part #
C4160725
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS