RK73H3ATTE16R5F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE16R5F
JLCPCB Part #
C2581993
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS