ERJ-U1TJ180U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ180U
JLCPCB Part #
C1014618
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS