HV733ATTE105J
MFR.Part #
HV733ATTE105J
JLCPCB Part #
C6060751
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS