HV733ATTE8454F
MFR.Part #
HV733ATTE8454F
JLCPCB Part #
C3953561
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS