RK73G1ETTP1152C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1152C
JLCPCB Part #
C2580880
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS