SG73W2HTTE182K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73W2HTTE182K
JLCPCB Part #
C4251041
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS