RK73H3ATTE12R1F
MFR.Part #
RK73H3ATTE12R1F
JLCPCB Part #
C2581980
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS