RN73H1JTTD3970B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3970B25
JLCPCB Part #
C4280434
Description
100mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS