RK73H3ATTE22R1F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE22R1F
JLCPCB Part #
C2581774
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS