RK73H3ATTE12R4F
MFR.Part #
RK73H3ATTE12R4F
JLCPCB Part #
C2581464
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS