RK73G2BTTD26R1F
MFR.Part #
RK73G2BTTD26R1F
JLCPCB Part #
C6182416
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS