RN73H1JTTD16R2C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD16R2C50
JLCPCB Part #
C3992715
Description
100mW 16.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS