RK73H2HTTE8R06F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8R06F
JLCPCB Part #
C7287682
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS