RN731ETTP7321F50
MFR.Part #
RN731ETTP7321F50
JLCPCB Part #
C4214586
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS