CRGV2010J3M9
MFR.Part #
CRGV2010J3M9
JLCPCB Part #
C4063247
Description
-55℃~+125℃ 3.9MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS