RN732BTTD1181C25
MFR.Part #
RN732BTTD1181C25
JLCPCB Part #
C4014409
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS