SG73G2BTTD5112D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5112D
JLCPCB Part #
C5910876
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS