RK73H2HTTE8R66F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8R66F
JLCPCB Part #
C2581426
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS