RK73H1ERTTP71R5F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP71R5F
JLCPCB Part #
C4135500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS