RK73H2HTTE8R25F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE8R25F
JLCPCB Part #
C2582264
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS