RK73B2ATTD270G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ATTD270G
JLCPCB Part #
C2575225
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS