RK73H2HTTE82R5D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE82R5D
JLCPCB Part #
C6270930
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS