RK73G1JRTTD6203C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6203C
JLCPCB Part #
C6270459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS