RK73H2HTTE82R0D
MFR.Part #
RK73H2HTTE82R0D
JLCPCB Part #
C2583655
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS