RK73H2HTTE84R5D
MFR.Part #
RK73H2HTTE84R5D
JLCPCB Part #
C2583374
Description
-55℃~+155℃ 750mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS