RN731ETTP4481D50
MFR.Part #
RN731ETTP4481D50
JLCPCB Part #
C4072221
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS