RN73H2ETTD5112F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5112F100
JLCPCB Part #
C4239402
Description
250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS