RK73H2HTTE62R0D
MFR.Part #
RK73H2HTTE62R0D
JLCPCB Part #
C2582976
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS