SG73P2ARTTD3090D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3090D
JLCPCB Part #
C6678332
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS